Chciałbym ci przybliżyć interesującą możliwość dzięki której będziesz mógł/a oszczędzać razem z naszą grupą zakupową do 5% na każdych zakupach które i tak realizujesz codzień.

Nie wiem czy rabaty do 5 % mają obecnie jakieś znaczenie, bo jesli nie miałeś pieniędzy to nigdy nie docenisz tego co mam ci do powiedzenia.

Jeśli jednak cenisz sobie nowe możliwości pojawiajace się na rynku to cztaj dalej bo to dopiero początek.

Korzyści wynikajacych z karty rabatowej z funkcją Cashback jest dużo, najbardziej oczywistą jest powrót części wartości twoich zakupów dzięki karcie rabatowej.

Oczywiście nie muszisz jej używać bo nie ma takiego obowiazku ale ominą cię korzyści obniżenia ceny za produkty które i tak znajdują się w domu.

Zarejestruj bezpłatnie twoją kartę rabatową z funkcją cashback

Obecnie w nizszych cenach możesz dokonywać zakupów już wielu firmach (8.000). Choćby takich jak Carrefour, Biedronka Lotos, Empik, markety budowlane lub platforma Allegro. Chcesz więcej ?

Co istotne nie jest ważne z jakiego jesteś miasta czy miasteczka bo nasza grupa zakupowa jest globalna i dlatego tak wiele osób przystępuje do grupy by móc od samego początku korzystać z wypracowanych już przez nas rabatów.

Możesz już teraz się zarejestrować i korzystać ze swojej nowej karty rabatowej Lub poznać więcej informacji które pozwolą ci płacić mniej za codzienne zakupy.

Możesz przystąpić do grupy zakupowej dzięki której będziesz mógł korzystać z rabatów do 5% które wracają na twoją kartę. A jeśli zdecydujesz się rekomendować znajomych którzy również zdecydują się przystąpić do programu karty rabatowej to uzyskasz korzyść punktową oraz cashback na twojej karcie do wykorzystania na kolejne zakupy.

Zarejestruj teraz się bezpłatnie do karty rabatowej

Możesz również skorzystać z plastikowej wersji karty którą będziesz mógł okazywać w każdym z punktów partnerskich dostępnych dzięki wygodnej aplikacji na smartfona z systemem android. Na początek jedyne co potrzebujesz to zarejestrować swoje konto byś miał możliwość skorzystania z tej prostej możliwości.

Zarejestruj teraz się bezpłatnie do karty rabatowej

Gdzie już możesz robić zakupy i oszczędzać ?

W najwikszych sklepach które z pewnością znasz z reklam telewizyjnych.

Karta pozwala robić zakupy w 80.000 punktów partnerskich na całym świecie.

W Polsce już 10% całej liczby ogólnej. Myślę że to bardzo dobrze, to z tego powodu co miesiąc przybywa w Polsce ponad 5.000 nowych posiadaczy karty rabatowej z funkcją Cashback

To pierwsza tego typu karta rabatowa, działająca tak szeroko dzięki czemu możesz ją zabrać wszędzie tam gdzie korzystasz z usług i zakupów możesz korzystać z grupy i jej rabatowej karty.

Jakiekolwiek zakupy planujesz możesz dzięki naszej karcie zakupowej możesz zrobić je jeszcze taniej, zainstaluj więc aplikacje dzięki której dowiesz o wszystkich okolicznych punktach które akceptują już naszą kartę rabatową.

Jeśli zainteresował projekt spodobał ci się i chciałbyś dowiedzieć się o nim więcej na przykład jak włączyć się do całego projektu i zostać marketerem lub inwestorem, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Być może znasz te marki i czasami z nich korzystasz, teraz będziesz mieć możliwość skorzystania z dodatkowymi rabatami wynikajacymi z naszej grupy zakupowej z kartą z funkcją cashback.

Jak korzystać z rabatów ?

1-Żeby zacząć korzystać trzeba posiadać bezplatne konto do karty rabatowej

2-Zainstaluj aplikację na telefon by widzieć wszystkich partnerów handlowych w okolicy

3-Dzięki aplikacji będziesz również móc rekomendować kartę rabatową swoim znajomym, ale najpierw trzeba ją pobrać tu, zainstalować. Wszystko jest proste i nie wymaga wielkiej wiedzy. Jeśli jednak będziesz mieć pytania to zadzwoń do mnie 799 832 556.

Program karty rabatowej rozwija się nie ustanie praktycznie co miesiąc odchodzą nowi partnerzy handlowi u których możesz robić tańsze zakupy.

Teraz czas na Ciebie. zdobądź bezpłatną kartę rabatową lub by zacząć zarabiać.