To nie ja jestem gwiazdą, bo nie świecę sam dla siebie, moją rolą jest wpierać innych przedsiębiorców, dlatego moje barwy to czarny i niebieski, a moją firmową witrynę będę wykorzystywał jako miejsce do promowania firm którym zamierzam pomóc w dotarciu do swoich klientów.

Dlatego moja firmowa witryna, będzie równocześnie katalogiem firm które dzięki mnie będą się lepiej pozycjonowały. W tym miejscu będą się kolejno firmy którym wydatnie pomogłem trafić do swoich klientów. Katalog firm umożliwia wyszukiwanie zawartych w niej informacji na podstawie m.in. kategorii czy nazwy. Wśród wielu katalogów firm można wyróżnić ogólne oraz branżowe, ogólnokrajowe i regionalne. Pierwsze katalogi firm występowały w formie papierowej, wraz z rozwojem sieci internet pojawiły się ich elektroniczne formy, które, stale poszerzając swoją ofertę, stały się wirtualnymi portalami dla firm. Obecnie większość katalogów firm oferuje znacznie szerszy zakres możliwości i opcji, takich jak zakupy grupowe, promocje, porównywarki cen.

Dzięki prezentacji w katalogu firm Oferownika, firma zyskuje dodatkowe możliwości trafienia do klientów dzięki dużej sile pozycjonerskiej domeny internetowej, która to posiada silną pozycje w Internecie i wyszukiwarce google.

Zobacz w jakich miastach możesz szukać firm znajdujących się w moim katalogu firm:

Pruszcz Gdański

Pszczółki