ADAM PIOTROWSKI NOWY HORYZONT
REGON: 362552650
NIP: 5832767111
Adres firmy:
Poczta: Pruszcz Gdański
Kod pocztowy: 83-000
Ulica: Karola Olszewskiego 10
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Gmina: Pruszcz Gdański
Powiat: Gdański
Telefon:  504 844 585

Nowy Horyzont – Montaż nowych drzwi na stare futryny

Nowy Horyzont – Montaż nowych drzwi na stare futryny

Montaż drzwi z zabudową starych futryn

Polecamy to rozwiązanie, jeżeli boją się Państwo wykucia starych futryn, związanego z tym bałaganu i remontu. Zabudowując obecną futrynę unikasz  kurzu który się wytwarza podczas wyrywania elementów, hałasu, który występuje przy wymianie z usuwaniem ościeżnic oraz wielu godzin pracy. Ten sposób wymiany sprawdza się także, gdy mają Państwo metalowe ościeżnice, których nie można usunąć ze względów technicznych. Sposoby o których tu wspominam powstały na przestrzeni wielu lat doświadczeń podczas wymiany futryn i powodują zwiększenie komfortu odbiorców naszych usług.

 

Zabudowę ościeżnicy stosujemy zarówno do drzwi skrzydłowych jak również przesuwanych a także zabudowy futryny w całości jako tz. tunel. Opisywana metoda jest wielokrotnie sprawdzona i nie powoduje zmniejszenia przejścia, także skrzydła drzwiowe zostają w tym samy rozmiarze. Ta informacja jest najbardziej zaskakująca dla moich odbiorców. Bo większość z nas ma wiele doświadczeń które mogą nas zniechęcać do nowinek technologicznych szczególnie w budownictwie. Jednak tu mamy do czynienia z całkowicie dopracowanym procesem, który realizujemy od ponad dziesięciu lat.

Jeśli chcesz zamówić bezpłatny pomiar zadzwoń teraz pod numer telefonu 504 844 585

Jest to również doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które posiadają metalowe ościeżnice. Koszt usunięcia takiej futryny oraz związany z tym kurz, brud i hałas powoduje, że wiele osób odkładają taką wymianę na później, doskonale zdając sobie sprawę o niedogodnościach z tym związanych oraz o możliwości zdenerwowania sąsiadów. Korzystając z nowej technologii zabudowy futryny metalowej oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także czas.

Materiał do zabudowy futryny ( z pominięciem opaski wykańczającej są z tego samego materiału co skrzydła drzwiowe).

Staraliśmy się przystępnie opisać korzyści związane z wymianą drzwi z zabudową starych futryn, ale jeśli nadal masz wątpliwość albo pytania to zapraszamy do naszych punktów, gdzie udzielimy Państwu wszystkich informacji oraz pomożemy w doborze drzwi. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnego pomiaru, który także jest pomocny przy podjęciu decyzji o montażu.

O firmie Nowy Horyzont Pruszcz Gdański

Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się montażem drzwi oraz zabudowy futryn techniką bezkurzową. Jesteśmy specjalistyczną ekipą oferującą zaangażowanie i doświadczenie w wykonywaniu realizacji montażu drzwi. Aktywnie działając na rynku inwestycji budowlanych, pragniemy jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję budując trwałe relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu i partnerstwie.

Zadzwoń teraz jeśli potrzebujesz profesjonalnego montażu drzwi i wymiany futryny w technice bez kurzowej.

Chcemy być profesjonalnym doradcą i służyć pomocą na każdym etapie procesu inwestycyjnego, dlatego stale doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kompetencje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz kreatywnie i aktywnie dążymy do spełnienia jego oczekiwań.

Oferujemy drzwi antywłamaniowe firmy Gerda, Delta i Stalprodukt (wewnętrzne i zewnętrzne). Drzwi pokojowe wewnętrzne otwierane i przesuwne , drzwi pokojowe montowane na stare futryny bez usuwania i bałaganu z możliwością renowacji starych futryn.

Oferujemy kluczowych procentów stolarki drzwiowej

Montujemy okna najnowszej technologi 3 i 4 szybowe firmy Drutex i MH okna , o wysokiej izolacji cieplnej co zmniejsza rachunki za ogrzewanie. Rozkładamy wszystkie usługi na dogodne raty w banku Credit Agricole i Getin Banku.

Naszymi dostawcami są czołowi producenci krajowi i zagraniczni, których towary spełniają oczekiwane kryteria jakości, estetyki i funkcjonalności. Szeroki asortyment materiałów budowlanych pozwala nam zaproponować kompleksową ofertę handlową, a naszym klientom umożliwia prowadzenie inwestycji budowlanych począwszy od fundamentów, a skończywszy na pracach wykończeniowych.

Drzwi Drewholtz – otrzymasz wybrany dowolny wzór i dowolny kolor z katalogu który bedzie dostępny na pomiarze.

„DREW-HOLTZ” Z.P.U.H. od 1989 roku jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego. Lata doświadczeń pozwoliły firmie na osiągnięcie rynkowego sukcesu.

W ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne (drewniane, płytowe tłoczone, płytowe płaskie) oszklone, jedno i dwuskrzydłowe, w kilkunastu odmianach i kolorach, oraz ościeżnice i listwy drzwiowe oraz drzwi zewnętrzne (drewniane i stalowe).

Firma Drewholtz to popularne rozwiązanie łączące wysoką jakość z bardzo atrakcyjną ceną. Prezentujemy Państwu odświeżoną linię drzwi wewnętrznych. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne stosowane w domach, apartamentach nadadzą prestiżu każdemu miejscu. Twój producent drzwi wewnętrznych zadbał o oryginalność i niepowtarzalność wzorów, które zastrzegł w Polskim Urzędzie Patentowym.
Drewniana konstrukcja drzwi wewnętrznych zapewnia stabilność, brak podatności na odkształcenia, izolację termiczną i akustyczną. Wyroby firmy Drew- Holtz produkowane są w zgodzie z naturą. W ofercie są również drzwi wewnętrzne drewniane (sosnowe). Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Klamki do okien wysokiej jakości !

Firma Metal-Bud jako producent i dystrybutor produktów metalowych znana jest już na polskim i europejskim rynku od 1965 roku. Od początku swojej działalności, która na początku polegała na produkcji prostych elementów metalowych stawiała sobie za cel jakość finalnych produktów i atrakcyjną cenę – dzięki temu przez lata zapracowała sobie na opinię firmy która na pierwszym miejscu stawia swojego klienta – oferując mu wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Aktualnie cała działalność wytwórcza i dystrybucyjna firmy Metal-Bud skupiła się na rynku klamek i akcesoriów do drzwi – na Polskim i Europejskim rynku firma Metal-Bud jest postrzegana jako marka której można zaufać – cały czas przekonują się o tym tysiące sklepów, marketów, hurtowni oraz producentów stolarki otworowej dla których Metal-Bud jest dostawcą akcesoriów drzwiowych.

W ramach uznania starań całego zespołu naszej firmy zostaliśmy w 2006 roku nagrodzeni laurem konsumenckiego konkursu jakości “Najlepsze w Polsce” – nasi klienci uznali nas i nasze produkty ( konkretnie oferowane przez nas klamki drzwiowe ) za produkty o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie. Od czasu uhonorowania nam tym prestiżowym laurem jakości nasza firma wprowadziła do swojej oferty dziesiątki nowych, atrakcyjnych produktów które dzięki swojej uznanej na rynku jakości zostały dobrze przyjęte przez rynek i cieszą się nie słabnącym powodzeniem.