Zawsze lubię przybliżać nowe projekty pojawiające się na lokalnym rynku. Taka jest moja misja by wspierać tych którzy mają pasje i samodzielnie wyszli z systemu edukacji tworząc swój własny świat, tworząc jednocześnie bardzo potrzebne usługi dla społeczeństwa. Tym razem przybliżę ci czytelniku bardzo interesującą szkołę muzyczną dz Pruszcza Gdańskiego dzięki której dzieci i młodzież może poznawać techniki gry na gitarze. Mamy już marzec wiec jest to trzeci miesiąc funkcjonowania tej placówki.

 

Jak przystało na porządną szkołę muzyczną ta również posiada swoją witrynę internetową, na której dowiemy się że specjalizuje się w nauczaniu swoich uczniów na grze na gitarze, nie zależnie od konkretnego modelu instrumentu. W ofercie znajdują się kursy na gitarę klasyczną, akustyczną i elektryczną. Co sprawia że każdy zainteresowany rozwijaniem siebie w kierunku gitary ma możliwość nauki.

 

Strona kontaktowa – Akademii Muzycznej w Pruszczu Gdańskim

Swoją ofertę Akademia Gitary z Pruszcza Gdańskiego kieruje  również do szkół podstawowych oraz przedszkoli jako dodatkowych zajęć umuzykalniających które mogą zainteresować uczniów pięknym dźwiękiem instrumentu oraz nauką gry, dzięki czemu uczestnicy zyskają radość do życia, poprzez edukację muzyczną.

O właścicielu Akademii Gitary w Pruszczu Gdańskim

Na stronie możemy również poznać doświadczenie którym może się podzielić z nowymi uczestnikami Jan Piotrowski czyli założyciel Szkoły Muzycznej. Dowiemy się że ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale instrumentalnym- gitara klasyczna oraz na kierunku Edukacji Muzycznej w zakresie jazzu i muzyki rozrywkowej. ​

Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych zarówno w kraju jak i za granicą. Przez ostatnie cztery lata pracował w szkołach brytyjskich, takich jak: Nord Anglia School, Dubai College, Repton School oraz Regent International School. Przygotowywał uczniów do Międzynarodowych egzaminów gitarowych: ABRSM, Trinity Classical, Trinity Rock and Pop oraz Rockschool. Realizował się również w różnych składach muzycznych oraz jako muzyk sesyjny.

Więcej dowiesz się o Akademii Gitary w Pruszczu Gdańskim na Stronie Internetowej theguitaracademy.pl

Serdecznie zapraszam

%d bloggers like this: