Witam cię serdecznie i dziękuję za odwiedzenie mojego ogłoszenia na tym portalu. Oczywiście mam więcej na swojej stronie czy innych portalach, bo ograniczania się zawsze prowadzi do jednego, DO UZALEŻNIENIA.

Chciałbym ci zaproponować współpracę w kubie biznesu dzięki któremu zyskasz nowe znajomości, kontakty z osobami które tak samo jak ty szukają możliwości rozwoju swojego małego pomysłu na pracę 🙂

Karta rabatowa która działa w 80.000 partnerów

Teraz ci powiem jakie są moje przekonania na temat rynku.

Już dawno porzuciłem fikcje literacką zwaną RYNKIEM PRACY.
Nie interesuje mnie wspieranie kolejno urzędników w URZĘDZIE bez PRACY. Drukujących sterty papieru by udoswodnić że nie mają dla mnie oferty.

Nie interesuje mnie przesyłanie setek dokumentów do niby-pracodawców, nie mających nic swojego na ogólnym rynku, oczekujących jedynie że jak przyłączysz się do niech jako przedsiębiorca na umowę zlecenie, to ich obroty wzrosną.

NAZYWAM TO WPROST-oszustwo rynku pracy, nie biorę w tym udziału.

Moja propozycja to współpraca, ludzi działających świadomie na OGÓLNYM RYNKU.

Jestem marketingowcem, dlatego to ja wspieram klubowiczów w docieraniu do klientów.

Każdy z klubowiczów otrzymuję  kartę rabatową, dzięki której może zarabiać dodatkowe pieniądze albo zwyczajnie płacić mniej na zakupach firmowych lub prywatnych.

Oczywiście tematu korzyści nie Wyczerpałem. Ale zapraszam cię do rozmowy telefonicznej by wymienić poglądy i powiedzieć więcej o co chodzi.

To powtarzające się pytanie, więc ofrazu ci na nie odpowiem.

CHODZI O BUDOWANIE NETWORKU Z MAŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW.

Nic nadzwyczajnego, poprostu poznajemy się i wymieniamy doświadczeniami.

chcesz więcej?

zadzwoń pogadamy 🙂

%d bloggers like this: