zadzwoń do oferownika marketingowego

Zgodnie z tym co zalecam moim klientom lub jak czasami pieszczotliwie piszę odbiorcą,  napisałem całkiem ciekawe ogłoszenie na jednym portali ogłoszeniowych.  Takie nowe spojrzenie miewam tylko gdy wstanę rano wypoczęty i gotowy do realizacji planu podczas całkowicie nowego dnia i co równie ważne 24 godzin które ty również posiadasz.

Poniżej treść która wydaje mi się bardzo dlatego przytoczyłem ją również tutaj by jeszcze raz móc się jej przypatrzeć.

Na początku, zawsze witam się z ludźmi którzy odwiedzili moje ogłoszenie bo to jednak miłe z ich strony że postanowili przybliżyć sobie moją propozycje.

Witam cię serdecznie w ogłoszeniu które pozwoli ci ruszyć z miejsca ze swoim biznesem. Pomagam małym firmą działać, ja zajmuje się marketingiem, a ty zajmujesz się swoją pracą.

Zanim cokolwiek będę chciał ci sprzedać najpierw chcę poznać twoją firmę i zastanowić się nad tym jak efektywnie mogę ci pomóc. Większość ludzi skupia się by sprzedać, a mi na tym nie zależy. Chce poznać człowieka i zaoferować moją pomoc, do sprzedaży dojdziemy jak przyjdzie dobry czas.

Na początek działam bez zaliczek i przedpłat by nauczyć się współpracować. Jeśli odczujesz efekty mojej pracy to zaczynamy faktyczną współpracę, czas rozbiegu to może być 1 do nawet 3 miesięcy. W tym czasie twoja nowa strona internetowa się pozycjonuje, masz już pierwsze telefony od klientów i to z reguły po tygodniu. Więc moment w którym zaczynamy się rozliczać to nie wyciąganie pieniędzy z kieszeni tylko wspólne wypracowanie ich na rynku.

Tak sobie właśnie wyobrażam idealną usługę marketingową, to płatność wtedy kiedy przychodzi efekt. To dzielenie się pieniędzmi które przyjdą z rynku i sprawią że twój uśmiech zawita na ustach. Myślisz że jestem idealistą? Nie jestem tylko realistą, bo ludzie lubią płacić gdy już odczuwają efekty. Ty również polubisz taką współpracę gdy będziesz mógł zająć się swoją pracą gdy ja zajmę się propagowaniem twojej oferty w Internecie.

To tak jakbyś zatrudnił marketingowca na etat, z tą różnicąią że mnie nie musisz pilnować bo ja lubię swoją pracę i pracuje z wieloma osobami.

To mój stały plan, który działa już dla wielu moich odbiorców.
Jestem pewny że zadziała również dla ciebie.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego, dzięki któremu będziemy mogli porozmawiać o tym czego nie udało mi się napisać w tym ogłoszeniu.

Tak dokłądnie wspomniałem już o tym wcześniej, ale jak miło jest o tym przypomnieć kolejny raz. Nikt nie lubi być zaskakiwany i obawiać się że coś wyskoczy i pójdzie inaczej niż po twojej myśli.

Koszt obsługi jednego miesiąca to 400 zł, plus VAT, jeśli to dla ciebie za dużo podziel się ze mną swoimi argumentami, a z pewnością dostosuje stawkę do twoich możliwości finansowych. Do właściwej stawki powrócimy za kilka miesięcy jak dzięki mojej pracy będziesz już osiągał właściwy poziom obrotów.

Stała współpraca pozwala na zorganizowanie długo terminowego planu promocji dla twojej witryny dzięki czemu mogę zaoferować stałą niską stawkę a ty masz spokój i przewidywalność. Tak mało ludzi w naszym pięknym kraju docenia kwestie komfortu i obniżania sobie i innym poziomu stresu. Ja to proponuje w pakiecie.

Oczywiście nie zapominam o zaproszeniu do kontaktu. Trzeba zawsze zachęcać do kontaktu to pomaga zdecydować się ludziom do podjęcia kontaktu.

To rozsądne prawda ?
Zadzwoń teraz lub przejdź do zakładki kontakt

Aha prawie bym zapomniał zarekomendować ostatnio uruchomiony projekt z montażu czy wymiany drzwi z Gdynia

dobrze jest jednak polecać to co nowego się robi by mogło nadal wzrastać i by można było się dzielić efektami swojej pracy

%d bloggers like this: