Nawet najmniejszy biznes jest ważny dla jego właściciela. Tego jestem pewny kiedy rozmawiam z właścicielem każdej małej firmy dzięki której rodzina ma utrzymanie i cieszy się każdym kolejnym wzrostem sprzedaży. Jak popatrze na konieczny wysiłek który trzeba było włożyć w momencie gdy zaczynałem rozpisywać się po internecie o wsumie prostej usłudze jaką jest wypożyczalnia przyczep to chyba nie chciałbym kolejny raz aż tak bardzo się rozdzierać by dać radę i wykonać cel.

Czas który miną od uznania tego projektu za sukces jest dość znaczny bo było to co najmniej 4 do 6 miesięcy co  nie powoduje że klient nabiera zaufania bo jak tu ufać gdy nie ma efekytów a klienci jakby dzwonią ale ciągle za mało.

Niestety metody które stosuje nie są zbyt szybkie, bo uważam że stabilność jest najwyższym poziomem do którego dążyć, szczególnie przy delikatnych projektach który zaklasyfikowałem wypożyczalnię przyczep i lawet.

Dalatego zastosowałem zwiększającą się sieć stron internwetowych wzajemnie do siebie odsyłających dzięki czemu, na terenie działania tej firmy bardzo trudno bedzie przeskoczyć czy zakryć widoczność Tego przedsiębiorcy Marko-wypożyczalni.

Oczywiście że można zastosować szereg działań i włożyć większy budżet i osiągnąć lepszy cel w krótszym czasie, ale z obserwcji wiem że algorytmy GOOGLE raczej nie lubią tych którzy się zbytnio spieszą, i za jakiś czas wszystko i tak zniknie razem z wydaną gotówką na nietrafione działania reklamowe.

Wypożyczalnia przyczep oraz lawet w Łęgowie

Tak czy inaczej wystarczy teraz stabilny rozwój i w zasadzie niebyt wiele bedzie wstanie spowodować że kontakty z nowymi oraz obecnymi klientami coś się zmieni. Kluczowym elementem było uzupełnie map google, dzięki czemu kierowcy i turyści mają możliwość natrafić na wypożyczalnie przerzedzając czy będąc w pobliskim sklepie.

Co ciekawe i może najważniejsze promocja firmy odbywała się cały czas bez dysponowania główną witryną firmy. Decyzja o założeniu witryny która stała się główną witryną firmy przyszła po roku działania nad promocją i jest pod adresem Marko wypożyczalnia w Łęgowie

Oczywiście zauważyłem w ostatnim czasie zwiększone wysiłki konkurencji by zbliżyć się do naszych wyników ale ciągle mam wrażenie że to nie jest porównywalna oferta dwóch równych firm z całkowicie innymi ofertami i zakresami podobnej oferty, konkurowanie może w tym przypadku polegać na podnoszenie bądź podtrzymywanie dobrych standardów obsługi klienta i w ten sposób wyróżnianie się na lokalnym rynku.

Kolejny raz się okazuje że stabilny wzrost zawsze ma swoją siłę i żaden wyskok tego nie zmieni. Klienci na zainteresowani wypożyczeniem przyczep czy pojazdów i tak będą się zgłaszali bo mają bardzo szybko i prosto informację pod ręką również dzięki ofercie oferownika

%d bloggers like this: