Rozwój wymaga od nas stałych działań. Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę czy przez moment zastanowisz się nad swoją osobistą marką i miejscu w którym znajduje się Twoja zawodowa kariera to i tak wypada czasami się zatrzymać i podsumować dotychczasowe dokonania. Jeśli do tej pory nie miałeś możliwości zwrócenia uwagi w ten sposób na otaczający to serdecznie ci polecam korzystanie z podsumowań, bardzo się przydają, na codzień.

Z podsumowań możliwości które za tym pozornie prostym krokiem się kryją korzysta firma którą napotkałem na mojej drodze i mogłem wskazać kolejny krok w rozwoju swojej marki. Dobrze jest realizując bieżące zlecenia dla klientów jednocześnie docierać do nowych co powoduje że stopniowo możemy rozszerzać zasięg odbiorców. W przypadku mebli na zamówienie sprawa nie jest tak oczywista jak by się wdawało, bo nie wystarcza tylko rozdawanie ulotek czy proszenie obecnych klientów o napisanie korzystnej opinii na internecie. Osobiście uważam że warto rozmawiać i dzielić się z każdym tym co dobrego robisz w swojej firmie i do tego zachęcam każdego z kim mogę nawiązać współpracę.

Dlatego zachęciłem by kierownictwo fabryki mebli Martom Meble w Pszczółkach zaczęło prowadzić witrynę internetową dzięki której my klienci potrzebujący doskonałych mebli do kuchni, biura czy kina, mogli się nacieszyć wcześniejszymi realizacjami w innych domach.

W cyklicznych wpisach można zobaczyć kolejne realizacje oraz dowiedzieć się z jakimi problemami trzeba było się zmierzyć by cała realizacja była dopasowana do oczekiwań odbiorcy.

Jeśli miałeś do czynienia z twórcami mebli na zamówienie to pewnie już wiesz że ich opowieści o swojej pracy są przesycone idealistyczną wizją życia, które nigdy się nie wydarzyło. Tu mamy przykład zrównoważonego podejścia do panujących realów i dopasowania do oczekiwań rynku.

Logo Martom Meble, Pszczółki

Zobacz jakie referencje posiada firma i dla kogo wielkiego już pracowała na przestrzeni swojej historii na przykładzie wpisu w blogu tego stolarza w pszczółkach  Jestem pewien że pozwoli ci to przybliżyć sobie możliwości tego warsztatu i jeśli potrzebujesz mebli do kuchni, biura lub domu bedziesz zachęcony do kontaktu telefonicznego z kierownikiem projektu.

przykład aranżacji strefy klienta

Jednak oferta na wymiar to nie jedyna oferta tej manufaktury znajdującej się w Pszczułkach w pobliżu Tczewa.

Jeśli jakaś realizacja zwróciła Twoje zainteresowanie to zapraszam cię do przejścia do strony Firmy Martom Meble  co umożliwi ci podjąć rozmowę o możliwych rozwiązaniach.

Możesz również skorzystać ze standardowej oferty w której znajdziesz ciekawe formy szafek i mebli

%d bloggers like this: