Zanim zacząłem pisać ten wpis w którym będę rekomendował lokalnego producenta mebli, działającego na rynku już od ponad 14 lat, przejrzałem sobie co można zobaczyć gdy się wyszukuje producenta czy stolarza który oferuje meble na wymiar.

Większość tych wpisów notatek to sieci stron pośredników którzy zbierają wizytówki kolejnych firm, ale by skontaktować się z konkretnym wykonawcą trzeba pozostawić kontakt do siebie. po czym w ciągu tygodnia twój telefon zamieni się z budkę telefoniczną lub coolcenter.

Zastanówmy się czy to ma sens, a teraz przejdźmy do konkretów.

Skorzystaj z doświadczenia lokalnego producenta mebli kuchennych na wymiar

Meble na wymiar które wytrzymają wiele lat możesz zamówić w lokalnej manufakturze w firmie Martom Meble Czemu te meble miały by wytrzymać wiele lat? No na przykład z tego powodu że firma działa już na rynku ponad 14 lat i ci sami klienci wracają by wymienić meble w kuchni które spełnią wymagania każdego domownika.

Tak mogą wyglądać twoje meble w wymarzonej kuchni zamówione u producenta Martom Meble

Oczywiście zanim podejmiesz decyzje o zaprojektowaniu mebli dopasowanych do twojej kuchni, dobrze jest się spotkać z realizatorem twojej nowej kuchni  by pomierzyć przestrzeń w kuchni i porozkładać wszystkie potrzebne urządzenia i funkcjonalności tak by tobie najbardziej pasowało.

kuchnia-na-wymiar Martom Meble Pruszcz Gdański

Dobrze jest właściwie rozłożyć przestrzeń roboczą gdzie będziesz przygotowywał posiłki i wyznaczył miejsce na zlewozmywak. W nowoczesnych meblach równie ważne jest właściwe zaplanowanie miejsca gdzie pojawi się piekarnik w zabudowie czy lodówka. W tych tradycyjnych rozwiązaniach piekarnik jest pod palnikami i trzeba się do niego schylać. Jeśli jednak lubisz często przygotowywać termicznie swoje potrawy to warto pomyśleć o piekarniku w zabudowie.

Nad palnikami warto zamieścić okap czy wyciąg odprowadzający nadmiar pary z gotowania w Twojej kuchni.

OKAP PODSZAFKOWY Z OFERTY PRODUCENTA MEBLI NA WYMIAR MARTOM MEBLE

Wiadomo że dobrze jest przejrzeć internet, ale zwyczajnie nie da się odnaleźć i połączyć wielu rozwiązań które akutalnie są stosowane na rynku. Trzeba porozmawiać z profesjonalistą który stosuje te rozwiązania w codziennej pracy. W tym celu przejdź do zakładki Kontakt-Martom meble by wybrać najlepszy sposób kontaktu.

Zabudowa mebli do pokoju ze skosem to dopiero wyzwanie

Jedną z dziedzin oferty stolarni Martom Meble są zabudowy do nietypowych miejsc jak na przykład pokoje na poddaszu które mogą sprawić trudności z dopasowaniem zwykłych mebli.

szafa zbudowana w pokoju na poddaszu, zabudowa skos z oferty Martom Meble Pruszcz Gdański

Rozwiązaniem jest zabudowa mebli dzięki której wykorzystasz całkowicie przestrzeń którą dysponujesz w pokoju znajdującym się na poddaszu twojego domu. To pozwoli racjonalnie podzielić przestrzeń na pułki oraz szafę ubraniową.

Jakie meble najlepiej spełnią swoją rolę w biurze twojej firmy.

Jeśli masz pozytywnie wpłynąć na odwiedzającego twoje biuro klienta, meble które odrazu zobaczy powinny być nietuzinkowe, i dopasowane do twojej przestrzeni. Zobacz na przykładzie realizacji dla Warsztatu samochodowego w Łęgowie,

 

Realizacja zabudowy meblowej dla biura i obsługi klienta firmy Janisz w Łęgowie

Meble w biurze warsztatu samochodowego Janisz w Łęgowie

Czy wyobrażasz sobie zwykłe biurko w tym miejscu, gdy czasami trzeba porozkładać dokumenty kilka segregatorów i swobodnie pracować. Tu bardzo piękny przykład dwóch stanowisk, do obsługi klienta, dzięki temu można sprawnie przeprowadzić procesy sprzedaży w firmie w komfortowych warunkach dla klientów i obsługujących pracowników.

 Szafy i garderoby z oferty producenta w Pruszczu Gdańskim

To miejsce jest pewnego rodzaju tabu bo nie wpuszczamy do naszej sypialni nikogo oprócz partnera życiowego. Tak oczywiście powinno być bo garderoba powinna być bardzo osobista oraz funkcjonalna. Tego nie znajdziesz w meblach oferowanych w markecie spożywczym

Szafa zabudowana garderoba, z dopasowanymi półkami, do wygodnego użytkowania

 

Jeśli potrzebujesz więc szafy, zabudowy czy mebli stworzonych pod twoje specyficzne potrzeby to zapraszam cię do kontaktu z projektantem firmy Martom Meble który pomoże ci wybrać najlepsze funkcjonalności. Przejdź do zakładki Kontakt-Martom by się skontaktować

Producent -mebli Martom meble

W ofercie producenta mebli który ma swoją lokalizację w Pszczółkach znajdują się również meble tradycyjne pojedyńcze które można kupić przez internet. Zapraszam do sprawdzenia galerii oferty Martom Meble. 🙂

%d bloggers like this: