Każdy użytkownik internetu gdy odejdzie do komputera i chce trafić w wyznaczone miejsce, ma do wyboru przemierzanie obcego miasta na oślep lub korzystanie z mapy. Dobrze jak jest to mapa tradycyjna a jeszcze lepiej jak korzystasz udogodnień mapy elektronicznej zainstalowanej w smartfonie, dzięki któremu w obecnych czasach już nie tylko można się z kimś porozumieć ale, również wyznaczyć drogę na mapie i dotrzeć do wybranego punktu. Takim udogodnieniem jest mapa Google a w zasadzie nawigacja, dzięki której możesz odnaleźć wiele interesujących miejsc ale również, można tam odnaleźć firmy świadczące usługi i sprzedające produkty.

Teraz zadam ci pytanie, czy można na mapie Google odnaleźć lokalizację Twojej firmy i czy informacje które tam się znajdują są pełne i umożliwiają dowiedzenie się o podstawowych parametrach działalności którą reprezentujesz?

 

Z map oferowanych przez globalną firmę zlokalizowaną w Stanach Zjednoczonych, może skorzystać każdy kto posiada bezpłatne konto Gmail oraz jest zalogowany w aplikacji na androidzie. Dzięki niej możesz szybko znajdować ulubione miejsca. Uzyskiwać lepsze wyniki wyszukiwania. Zapisać swój adres domowy i adres do pracy. Dzięki temu programowi możesz również liczyć czas podróży i w czasie rzeczywistym z wyprzedzeniem być poinformowany o możliwych utrudnieniach na drodze.

Czy Twoja firma już się znajduje na mapie ?

Jeśli jeszcze jej nie ma to musisz wiedzieć że ilość klientów którzy będą szukali Twojego produktu lub usługi będzie się zwiększała. Bo nie odnajdą informacji o Ofercie na mapie. Wcześniej czy później bedzie trzeba mapie uaktualnić. Możesz się odezwać do mnie i zrobimy to Teraz. Zapraszam do kontaktu.